Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama yaşam alanlarında kullanılan oldukça yaygın bir sistemdir. Alüminyum yapısı itibariyle ısı iletim katsayısı yüksek bir malzemedir. Polyamid ise düşük toleranslarla hassas olarak üretilebilen ısı iletim katsayısı son derece düşük, mukavemet ve sertliği oldukça yüksek olan bir malzemedir

Alüminyum Doğrama inşaatlarda çok kullanılan bir malzemedir. Özellikle kapı, pencere, giydirme cephe gibi uygulamalarda sağlamlığı, dayanıklılığı ve estetik yönden üstün özellikleri nedeniyle tercih edilmektedir.

Alüminyum doğrama m² fiyatını öğrenmek ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Fotosel Kapı

Günümüz işyeri anlayışında artık sadece oteller değil, ofisler, mağazalar, resmi daireler ve en önemlisi hastanelerin iç ve dış giriş sistemleri gerek giriş konforu gerekse güvenliği gözetilerek projelendirilmekte. Giriş – Çıkış trafiğinin yoğun olduğu ve estetik görünümün arandığı alanlarda ihtiyaç duyulan sistemdir.

Tek veya çift kanatlı olarak tasarlanan otomatik giriş sistemleri ile döner kapı, fotosel kapı, doksan derece açılır kapı, butonlu açılır kapı, eğrisel kapı, yer kazanımlı kapı, kartlı geçiş sağlayan kapı ve parmak izi kontrollü özel sistemlere kadar her türlü mekana uygun çözüm arayışlarınızda bu sistemlerimiz uygulanmaktadır.