Telefon

0 216 443 0 923

Açılış Saati:

08.30 - 18.30

E-mail:

info@ycdyapi.com.tr

Hakkımızda


YCD YAPI;

Türkiye ve Uluslararası alandaki bütün projelerini başarıyla tamamlamış, pek çok farklı ülke ve koşullarda önemli deneyimler elde ettiği 34 yıllık tecrübeli geçmişiyle ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını 2016 yılında “YCD YAPI” markası altında birleştiren ve bundan sonraki süreçte bu markayla sektörde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

1982 yılından itibaren elde etmiş olduğumuz mesleki tecrübe ve bilgi birikimi ile güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz.

İmalat ve uygulama alanında başarılı, bilimsel ve teknolojik gelişmelere ayak uyduran çevre ve iş güvenliği konusunda taviz vermeyen, deneyimli, profesyonel ve dinamik kadromuzla; Cephe, Proje ve Tasarım alanlarında hizmet vermekteyiz.

Kalite ve Uluslararası standartları düşürmeden, değişen yaşam koşullarına uyum sağlayarak kusursuz, modern ve estetik tasarım anlayışıyla hayatımıza değer katan yaşam alanları üretmeyi amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz alanlarda kaliteden ödün vermeden güvenilir, modern, özgün çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak.

Vizyonumuz

Hayata değer katan özgün, estetik ve kalıcı eserler yaparak hizmet verdiğimiz alanlarda sektörün standartlarını belirleyen en önemli marka olmak.